Podlahy pro bytovou výstavbu

Anhydritové lité podlahy - jsou vhodné jako podkladní či vyrovnávací vrstva pod finální povrch (dlažba, plovoucí podlaha, epoxidová stěrka). Vhodné na podlahové topení (minimální tepelné ztráty). Jelikož je potěr na bázi sádry - není vhodné do vlhkých místností (sklepy, koupelny). 

Pokládá se obvykle v síle 3,5 - 6 cm.

Podlahy ze samonivelačního betonu - náhrada anhydritu na bázi cementu. Slouží jako podkladní či vyrovnávací vrstva pod finální povrch. Na rozdíl od anhymentu (anhydridu) může po po patřičném ošetření (protiprašný, chemicky odolný nátěr) sloužit i jako finální vrstva (technické zázemí, garáže). 

Síla vrstvy je 5 - 8 cm. Pevnost lze zvýšit kari sítí. Dostupnost Brno, Praha.

Epoxidové lité podlahy - Granit - pohledový litý potěr. Lesklý, protiskluzný povrch s mramorovou strukturou. Velice dobře chemicky i mechanicky odolný.

Epoxidové nátěry - epoxidový nátěr protiprašný, chemicky odolný proti olejům. Typicky vhodný do garáží. Protiskluzný povrch, omyvatelný.

Podlahy do garáží - podlahy z betonu vyztuženého kari sítí popřípadě drátky. Povrch vsypový popřípadě s odolným nátěrem.

Základové desky - nabízíme ukládku betonu při lití základových desek. Pomocí subdodávky zajistíme i kompletní zhotovení včetně výkopových prací, šalování...